Nieuws
Alle nieuwsberichten op een rij
Collega Yvonne Leeman met pensioen
Icoon van Handjehelpen neemt afscheid

Onze geweldige collega Yvonne Leeman nam op 21 december afscheid van Handjehelpen. Yvonne gaat met pensioen en heeft bijna 14 jaar bij Handjehelpen gewerkt als stagecoördinator.
Pionier stagebureau
Yvonne is heus een icoon binnen Handjehelpen te noemen. Als geen ander zette zij zich in voor het begeleiden van stagiairs, dé professionals van de toekomst. Wat Yvonne hierbij kenmerkte was haar humor, rust én evenwichtigheid. Een ongekend aantal stagiairs heeft door de begeleiding van Yvonne een waardevolle stage bij Handjehelpen gelopen en zo kennis gemaakt met de informele zorg.
Presentiebenadering
Dankzij Yvonne werden de Handjehelpen collega’s getraind in de presentiebenadering. De kern? Aansluiting zoeken bij wie de ander is, met zijn of haar levensverhaal, gewoonten, verlangens, manieren van doen, en daar je begeleiding op afstemmen. Iets wat Yvonne goed kon overbrengen en zelf altijd naar handelde. Ook begeleidde ze de casuïstiekbesprekingen voor collega’s via CBL (Case Based Leaning).
Yvonne, dank voor al je inspanningen! Ook namens al die honderden stagiairs die jij hebt begeleid: We gaan je missen.