Tracking cookies

Om onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Als je hier mee akkoord gaat plaatsen we deze trackingcookies.

Ja, ik geef toestemmingNee bedankt

Ons team

Derya Gunes

Derya Gunes

Secretaresse

Derya GunesDerya Gunes

Secretaresse

T 030-26 329 50
06-83673257
E dgunes@handjehelpen.nl

“Bij ons op het werk doen we het samen en gaan we voor kwaliteit!”

Danielle van Helden

Danielle van Helden

Communicatie

Danielle van HeldenDanielle van Helden

Communicatie

T 030-26 329 56
06-18965833
E dvanhelden@handjehelpen.nl

“Een klein gebaar. Oprechte aandacht. Elkaar ontmoeten, dat is waar het om gaat. Dat is waar de magie ontstaat.”

Ester Vlaming

Ester Vlaming

Netwerkcoördinator

Ester VlamingEster Vlaming

Netwerkcoördinator

Netwerkcoördinator Eenzaamheid NIZU

030-3036350
06-20271786
E evlaming@handjehelpen.nl

“Mooie verbindingen mogelijk maken voor meer verbondenheid tussen Utrechters.”

Hennie Roor

Hennie Roor

Administratief medewerker

Hennie RoorHennie Roor

Administratief medewerker

T 030-30 395 06
06- 83673299
E hroor@handjehelpen.nl

“Het leveren van kwalitatief goede data als basis voor besluitvorming: mijn dagelijkse uitdaging.”

Ina Houdijk

Ina Houdijk

Officemanager

Ina HoudijkIna Houdijk

Officemanager

T 030- 263 29 50 
E ihoudijk@handjehelpen.nl

“Samen doen wat er toe doet voor kwetsbare mensen in de maatschappij.”

Julia Muller

Julia Muller

Projectleider

Julia MullerJulia Muller

Projectleider

Lokaal programmaleider Samen Ouder Worden / Projectleider NIZU

T 030-26 329 50
06-12137361
E jmuller@handjehelpen.nl

“Ik geloof in de kracht van verbinding, om samen het leven mooier en beter te maken. Verbinding tussen hulpvragers en vrijwilligers, maar ook tussen organisaties en initiatieven.”

Angelique Heerdink

Angelique Heerdink

Projectleider / Fondsenwerving

Angelique HeerdinkAngelique Heerdink

Projectleider / Fondsenwerving

T 030-26 329 65
06-14796376
E aheerdink@handjehelpen.nl

“Elkaar vinden, ontmoeten en steunen in onze kwetsbaarheid en kracht: mijn leidraad bij Handjehelpen.”

Irene Domburg

Irene Domburg

Directeur

Irene DomburgIrene Domburg

Directeur

030-26 329 50
06-28908143
E Idomburg@handjehelpen.nl

“Onze vrijwilligers komen bij de hulpvrager thuis. Waardoor ze nog bewuster ervaren wat hun hulp voor de ander betekent. Dat wij al meer dan 40 jaar klaar staan voor mensen die hulp nodig hebben, maakt mij blij en trots.”