Ons team

    Angelique Heerdink

    Angelique Heerdink

    Projectleider / Fondsenwerving

    Angelique HeerdinkAngelique Heerdink

    Projectleider / Fondsenwerving

    T 030-26 329 65
    06-14796376
    E aheerdink@handjehelpen.nl

    “Elkaar vinden, ontmoeten en steunen in onze kwetsbaarheid en kracht: mijn leidraad bij Handjehelpen.”

    Christianne Maris

    Christianne Maris

    Donateurswerving

    Christianne MarisChristianne Maris

    Donateurswerving

    T 030-26 329 50
    06-12334084
    E cmaris@handjehelpen.nl

    “Ik word gelukkig als ik met hoofd en hart mag werken.”

    Danielle van Helden

    Danielle van Helden

    Communicatie

    Danielle van HeldenDanielle van Helden

    Communicatie

    T 030-26 329 56
    06-18965833
    E dvanhelden@handjehelpen.nl

    “Een klein gebaar. Oprechte aandacht. Elkaar ontmoeten, dat is waar het om gaat. Dat is waar de magie ontstaat.”

    Derya Gunes

    Derya Gunes

    Administratief medewerker

    Derya GunesDerya Gunes

    Administratief medewerker

    T 030-26 329 50
    06-83673257
    E dgunes@handjehelpen.nl

    “Bij ons op het werk doen we het samen en gaan we voor kwaliteit!”

    Hennie Roor

    Hennie Roor

    Administratief medewerker

    Hennie RoorHennie Roor

    Administratief medewerker

    T 030-30 395 06
    06- 83673299
    E hroor@handjehelpen.nl

    “Het leveren van kwalitatief goede data als basis voor besluitvorming: mijn dagelijkse uitdaging.”

    Ina Houdijk

    Ina Houdijk

    Officemanager

    Ina HoudijkIna Houdijk

    Officemanager

    T 030- 263 29 50 
    E ihoudijk@handjehelpen.nl

    “Samen doen wat er toe doet voor kwetsbare mensen in de maatschappij.”

    Irene Domburg

    Irene Domburg

    Directeur

    Irene DomburgIrene Domburg

    Directeur

    030-26 329 50
    06-28908143
    E Idomburg@handjehelpen.nl

    “Onze vrijwilligers komen bij de hulpvrager thuis. Waardoor ze nog bewuster ervaren wat hun hulp voor de ander betekent. Dat wij al 40 jaar klaar staan voor mensen die hulp nodig hebben, maakt mij blij en trots.”

    Jeanet Nijeboer

    Jeanet Nijeboer

    Communicatie

    Jeanet NijeboerJeanet Nijeboer

    Communicatie

    T 030-30 395 10
    06-10142786
    E jnijeboer@handjehelpen.nl

    “Een mooie foto zegt meer dan 1000 woorden... Ik gebruik toch beide om uit te dragen hoe zinvol en mooi ons werk is!”

    Julia Muller

    Julia Muller

    Projectleider

    Julia MullerJulia Muller

    Projectleider

    Lokaal programmaleider Samen Ouder Worden / Projectleider NIZU

    T 030-26 329 50
    06-12137361
    E jmuller@handjehelpen.nl

    “Ik geloof in de kracht van verbinding, om samen het leven mooier en beter te maken. Verbinding tussen hulpvragers en vrijwilligers, maar ook tussen organisaties en initiatieven.”