Gineke
PricewaterhouseCoopers uit waardering voor Gineke's inzet bij Handjehelpen

Gineke Barelds is een enthousiaste vrijwilligster van Handjehelpen. Wekelijks doet ze de boodschappen voor Rosaline én voor haar moeder. Rosaline is mantelzorger van haar moeder, iets wat haar zwaar valt, want haar moeder heeft veel zorg nodig en kan niet alleen zijn. Daarom is Rosaline heel blij dat Gineke wekelijks op de stoep staat met de boodschappen.
Boodschappenhulp tijdens de lockdown
Gineke: “Het is eigenlijk best gek gelopen. Bij de moeder van Rosaline kwam eerst wekelijks een andere vrijwilligster van Handjehelpen. Terwijl zij de moeder gezelschap hield, had Rosaline haar handen vrij om andere dingen te doen. Maar toen kregen we te maken met de lockdown en niet veel later kreeg de vrijwilligster zelf corona. Dat was het moment dat ik via Handjehelpen als boodschappenhulp in beeld kwam. En dat doe ik nog steeds, met veel plezier.”
Waardering van PricewaterhouseCoopers
In het dagelijks leven werkt Gineke bij PricewaterhouseCoopers, afgekort PwC, een internationaal accountants- en belastingadviesbedrijf. Daar is Gineke is tax consultant.
PwC wil haar waardering voor medewerkers die zich in hun vrije tijd inzetten voor de maatschappij uitdrukken in de vorm van het ondersteunen van die goede doelen. Toen Gineke hiervan hoorde, meldde ze direct Handjehelpen aan als goede doel. Tot onze grote vreugde, want een paar maanden later ontvingen wij een brief van PwC met de mededeling dat zij ons als een van de goede doelen hadden geselecteerd! Niet veel later kregen wij € 2.250,00 overgemaakt op onze rekening. Dank je wel Gineke en PwC!
Gineke bezorgde Handjehelpen een cheque van PwC!