Vorig artikel | Toon lijst | Volgend artikel |
Heb jij humor en breng je mevrouw Buurman (79) wat gezelligheid?
Artikelnummer 2479
Mevrouw Buurman (79) heeft schizofrenie. Ze hoort stemmen en er zit een soort dubbelgangster in haar, deze zit haar soms in de weg. Medicatie werkt goed. Veranderingen zijn lastig, ook bijvoorbeeld een weersomslag. Mevrouw woont thuis, haar twee dochters zijn nauw betrokken. Mevrouw is incontinent aan haar blaas en darmen, ze kan daarom niet ver wandelen.
Mevrouw houdt van lezen, cd’tjes draaien van onder andere De tijd van Toen, Nederlandse muziek van Willeke Albert, BZN, Zangeres Zonder Naam en schlagers. Ze heeft humor. Ook houdt mevrouw van haken. Mevrouw Buurman is nog behoorlijk zelfstandig, ze doet haar eigen was en maakt haar eigen eten. Er komt wel thuiszorg, schoonmaak en fysio. Mevrouw wordt de laatste tijd wat wankeler, kort geleden een aantal keren gevallen.
Mevrouw Buurman wil graag even naar buiten met haar rollator met een maatje, 15 minuutjes ongeveer, en daarna even wat drinken samen en kletsen. Dochters kunnen i.v.m. omstandigheden minder langskomen, dus fijn als er een maatje komt. Een dag duurt soms wat lang voor mevrouw, fijn om wat gezelschap te hebben en een onderbreking in de dag.
Een vrouw past goed bij mevrouw, leeftijd maakt niet uit. Wat drukker kan wel, iemand die van een goed gesprek houdt en die humor heeft. Wil jij deze uitdaging wel aangaan, en mevrouw Buurman gezelschap bieden? Ze zou er erg blij mee zijn.
Overige informatie
Deel deze vacature
- We houden rekening met jouw wensen
- Samen zoeken we naar een match
- De hulp wordt één op één gegeven
- Uitgebreid scholingsaanbod waar je aan kunt deelnemen
- Kinderen en volwassenen met een beperking helpen