Vorig artikel | Toon lijst | Volgend artikel |
Isaac (7) praat niet, maar wil graag met je spelen
Artikelnummer 2228
Isaac (7) heeft autisme, adhd, en een erfelijke aandoening waarbij goedaardige gezwellen op zenuwen kunnen ontstaan. Ook praat hij niet. Hij verstaat alles wel goed, maar praat niet terug.
Isaac is samen met zijn moeder en twee zussen naar Houten verhuisd. Isaac zit op speciaal onderwijs in Zeist. Moeder zou het heel fijn vinden als er iemand komt om met Isaac te spelen. Isaac houdt van buitenspelen, hij is gek op schommelen, glijbanen en vogels. Binnen houdt hij erg van speelgoed met geluid. Hij heeft geen vriendjes en is niet zo sociaal, maar speelt wel met zijn zus van 9 jaar.
Ben jij iemand die ervaring heeft met autisme? En vind je het leuk om met Isaac te spelen, binnen of buiten? Dat zou ontzettend fijn zijn. Ook om zijn moeder even te ontlasten.
Misschien vind jij het wel een uitdaging om met moeder te kijken naar een andere manier waarop je met Isaac kunt communiceren, bijvoorbeeld via pictogrammen of een bord? Dit is geen must, alleen als je het zelf interessant vindt.
Je bent van harte welkom bij Handjehelpen!
Overige informatie
Deel deze vacature
- We houden rekening met jouw wensen
- Samen zoeken we naar een match
- De hulp wordt één op één gegeven
- Uitgebreid scholingsaanbod waar je aan kunt deelnemen
- Kinderen en volwassenen met een beperking helpen