Tracking cookies

Om onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Als je hier mee akkoord gaat plaatsen we deze trackingcookies.

Ja, ik geef toestemmingNee bedankt

Ons team

Anne Belo

Anne Belo

Regiocoördinator

Anne BeloAnne Belo

Regiocoördinator

Stad Utrecht: Rivieren- Dichterswijk, Hoograven en Lunetten

T 030-30 796 80
06-12501176
E abelo@handjehelpen.nl

“Een mooie match maken en mensen in hun kracht zetten. Daar krijg ik energie van!”

Annemiek Harberink

Annemiek Harberink

Regiocoördinator

Annemiek HarberinkAnnemiek Harberink

Regiocoördinator

Stad Utrecht: ambassadeur informele zorg 

T 030-26 329 55
06-48369284
E aharberink@handjehelpen.nl

“Elke situatie, elke vraag is weer anders. Meedenken over alle mogelijkheden en uitkomen op een verrassend passende match, dat is het leukste wat er is.”

Danny Stigter

Danny Stigter

Regiocoördinator

Danny StigterDanny Stigter

Regiocoördinator

Regiocoördinator Overvecht Vechtzoom & De Gagel

T 030- 303 95 10
M 06-10 14 27 86
E dstigter@handjehelpen.nl

"Een bijdrage leveren aan het leven van iemand die het kan gebruiken kost weinig moeite maar heeft zoveel meer impact dan je denkt, iets wat we altijd in ons achterhoofd mogen houden."

Daphne Kroon

Daphne Kroon

Regiocoördinator

Daphne KroonDaphne Kroon

Regiocoördinator

Stad Utrecht: Overvecht

T 030- 263 29 63 
06- 435 68 696  
dkroon@handjehelpen.nl

“Het zou vanzelfsprekend moeten zijn dat kwetsbare mensen de hulp krijgen die ze nodig hebben.”

Femke Cordova

Femke Cordova

Regiocoördinator

Femke CordovaFemke Cordova

Regiocoördinator

Stad Utrecht: Noordwest en West

T 030-26 329 51
06-81962338
fcordova@handjehelpen.nl

“Geen mens kan iedereen helpen, maar iedereen kan iemand helpen.”

Jeanet Nijeboer

Jeanet Nijeboer

Regiocoördinator

Jeanet NijeboerJeanet Nijeboer

Regiocoördinator

Stad Utrecht: Kanaleneiland en Binnenstad

030-26 329 64
06-285 79 048
E jnijeboer@handjehelpen.nl

“Carpe Diem: Pluk de dag, dat is mijn lijfspreuk. Elke werkdag wil ik van betekenis zijn voor onze hulpvragers en vrijwilligers! ”

Roline Schaink

Roline Schaink

Regiocoördinator

Roline SchainkRoline Schaink

Regiocoördinator

Stad Utrecht: Oost en Noordoost

T 030- 263 29 55
06 - 820 51 384
E rschaink@handjehelpen.nl

“Samen zorgen dat er voor iedereen een plek is in deze samenleving, daar loop ik warm voor!”

Rona Mandersloot

Rona Mandersloot

Stagecoördinator

Rona ManderslootRona Mandersloot

Stagecoördinator

T 030-26 32957
06-17126497
E rmandersloot@handjehelpen.nl

“Waar ik het voor doe? Voor de stagiair die na een stage bij Handjehelpen de informele zorg van binnenuit kent. En voor de hulpvrager die zo blij was met de geboden hulp van de stagiair.”

Sandra van den Berg

Sandra van den Berg

Regiocoördinator

Sandra van den BergSandra van den Berg

Regiocoördinator

Stad Utrecht: Vleuten en De Meern

T 030-30 743 86
06-30113179
E svandenberg@handjehelpen.nl

“Het geeft mij voldoening om iets te kunnen betekenen voor een ander. Wanneer de hulpvrager en de vrijwilliger blij zijn met de goede match, is dat zo mooi!”

Joannieke Dogterom

Joannieke Dogterom

Regiocoördinator

Joannieke DogteromJoannieke Dogterom

Regiocoördinator

Stad Utrecht: Leidsche Rijn

T 030-26 329 52
06-83569117
E jdogterom@handjehelpen.nl

“Iets betekenen voor mensen die het minder getroffen hebben. Dat is het mooiste wat er is.”