Ons team

    Anne Belo

    Anne Belo

    Regiocoördinator

    Anne BeloAnne Belo

    Regiocoördinator

    Stad Utrecht: Rivieren- Dichterswijk, Overvecht en Hoograven

    T 030-30 796 80
    06-12501176
    E abelo@handjehelpen.nl

    “Een mooie match maken en mensen in hun kracht zetten. Daar krijg ik energie van!”

    Annemiek Harberink

    Annemiek Harberink

    Regiocoördinator

    Annemiek HarberinkAnnemiek Harberink

    Regiocoördinator

    Stad Utrecht: Oost, Noordoost en Lunetten

    T 030-26 329 55
    06-48369284
    E aharberink@handjehelpen.nl

    “Elke situatie, elke vraag is weer anders. Meedenken over alle mogelijkheden en uitkomen op een verrassend passende match, dat is het leukste wat er is.”

    Heleen Veenman

    Heleen Veenman

    Regiocoördinator

    Heleen VeenmanHeleen Veenman

    Regiocoördinator

    Stad Utrecht: Kanaleneiland

    T 030-26 329 64
    06-28579048
    E hveenman@handjehelpen.nl

    “Wees de verandering die je in de wereld wilt zien. (Ghandi)

    Joannieke Dogterom

    Joannieke Dogterom

    Regiocoördinator

    Joannieke DogteromJoannieke Dogterom

    Regiocoördinator

    Stad Utrecht: Leidsche Rijn

    T 030-26 329 52
    06-83569117
    E jdogterom@handjehelpen.nl

    “Iets betekenen voor mensen die het minder getroffen hebben. Dat is het mooiste wat er is.”

    Milou Overeem

    Milou Overeem

    Regiocoördinator

    Milou OvereemMilou Overeem

    Regiocoördinator

    Stad Utrecht: Binnenstad, Noordwest en West

    T 030-26 329 51
    06-81962338
    E movereem@handjehelpen.nl

    “Geen mens kan iedereen helpen, maar iedereen kan iemand helpen.”

    Rona Mandersloot

    Rona Mandersloot

    Stagecoördinator

    Rona ManderslootRona Mandersloot

    Stagecoördinator

    T 030-26 32957
    06-17126497
    E rmandersloot@handjehelpen.nl

    “Waar ik het voor doe? Voor de stagiair die na een stage bij Handjehelpen de informele zorg van binnenuit kent. En voor de hulpvrager die zo blij was met de geboden hulp van de stagiair.”

    Sandra van den Berg

    Sandra van den Berg

    Regiocoördinator

    Sandra van den BergSandra van den Berg

    Regiocoördinator

    Stad Utrecht: Vleuten en De Meern

    T 030-30 743 86
    06-30113179
    E svandenberg@handjehelpen.nl

    “Het geeft mij voldoening om iets te kunnen betekenen voor een ander. Wanneer de hulpvrager en de vrijwilliger blij zijn met de goede match, is dat zo mooi!”

    Ward Verbeek

    Ward Verbeek

    Regiocoördinator

    Ward VerbeekWard Verbeek

    Regiocoördinator

    Stad Utrecht: Overvecht

    T 030-26 329 63
    06-43568696
    E wverbeek@handjehelpen.nl

    “Het zou vanzelfsprekend moeten zijn dat kwetsbare mensen de hulp krijgen die ze nodig hebben.”