Tracking cookies

Om onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Als je hier mee akkoord gaat plaatsen we deze trackingcookies.

Ja, ik geef toestemmingNee bedankt

Ons team

Angelique Heerdink

Angelique Heerdink

Projectleider / Fondsenwerving

Angelique HeerdinkAngelique Heerdink

Projectleider / Fondsenwerving

T 030-26 329 65
06-14796376
E aheerdink@handjehelpen.nl

“Elkaar vinden, ontmoeten en steunen in onze kwetsbaarheid en kracht: mijn leidraad bij Handjehelpen.”

Anne Belo

Anne Belo

Regiocoördinator

Anne BeloAnne Belo

Regiocoördinator

Stad Utrecht: Rivieren- Dichterswijk, Hoograven en Lunetten

T 030-30 796 80
06-12501176
E abelo@handjehelpen.nl

“Een mooie match maken en mensen in hun kracht zetten. Daar krijg ik energie van!”

Annemiek Harberink

Annemiek Harberink

Regiocoördinator

Annemiek HarberinkAnnemiek Harberink

Regiocoördinator

Stad Utrecht: ambassadeur informele zorg 

T 030-26 329 55
06-48369284
E aharberink@handjehelpen.nl

“Elke situatie, elke vraag is weer anders. Meedenken over alle mogelijkheden en uitkomen op een verrassend passende match, dat is het leukste wat er is.”

Astrid van Heezik

Astrid van Heezik

Donateurswerving

Astrid van HeezikAstrid van Heezik

Donateurswerving

06-11 53 68 60
E avanheezik@handjehelpen.nl

“Donateurs werven voor Handjehelpen is voor mij een fijne manier om mensen die dat nodig hebben te helpen. Mijn doel is om zoveel mogelijk mensen te verleiden om ook mee te helpen.”

Britt Drijkoningen

Britt Drijkoningen

Regiocoördinator

Britt DrijkoningenBritt Drijkoningen

Regiocoördinator

De Bilt

T 030-26 329 59
06-46581883
E bdrijkoningen@handjehelpen.nl

“Wat ons bijzonder maakt? Dat wij altijd de hulpvrager centraal stellen. Dat vormt het uitgangspunt bij het zoeken van de geschikte vrijwilliger.”

Carmen Odermatt

Carmen Odermatt

Regiocoördinator

Carmen OdermattCarmen Odermatt

Regiocoördinator

Amsterdam en Stichtse Vecht

T 030-303 95 11
06-10 26 80 22
E codermatt@handjehelpen.nl

“Ik geloof in samenwerking. Met mensen en organisaties. Handjehelpen staat open voor elke samenwerking, lokaal en regionaal, die onze hulpvragers ten goede komt.”

Danielle van Helden

Danielle van Helden

Communicatie

Danielle van HeldenDanielle van Helden

Communicatie

T 030-263 29 56
06-18 96 58 33
E dvanhelden@handjehelpen.nl

“Een klein gebaar. Oprechte aandacht. Elkaar ontmoeten, dat is waar het om gaat. Dat is waar de magie ontstaat.”

Danny Stigter

Danny Stigter

Regiocoördinator

Danny StigterDanny Stigter

Regiocoördinator

Regiocoördinator Overvecht Vechtzoom & De Gagel, Ondiep & Pijlsweerd 

T 030- 303 95 10
M 06-10 14 27 86
E dstigter@handjehelpen.nl

"Een bijdrage leveren aan het leven van iemand die het kan gebruiken kost weinig moeite maar heeft zoveel meer impact dan je denkt, iets wat we altijd in ons achterhoofd mogen houden."

Daphne Kroon

Daphne Kroon

Regiocoördinator

Daphne KroonDaphne Kroon

Regiocoördinator

Stad Utrecht: Overvecht

T 030- 263 29 63 
06- 435 68 696  
dkroon@handjehelpen.nl

“Het zou vanzelfsprekend moeten zijn dat kwetsbare mensen de hulp krijgen die ze nodig hebben.”

Derya Gunes

Derya Gunes

Secretaresse

Derya GunesDerya Gunes

Secretaresse

T 030-26 329 50
06-83673257
E dgunes@handjehelpen.nl

“Bij ons op het werk doen we het samen en gaan we voor kwaliteit!”

Esther Luijk

Esther Luijk

Regiocoördinator

Esther LuijkEsther Luijk

Regiocoördinator

Bunnik, Zeist en Utrechtse Heuvelrug: Amerongen, Leersum en Overberg

030-303 63 56
06-51 65 86 58
eluijk@handjehelpen.nl

“Zowel geven als ontvangen is echt een kunst. Ik vind het waardevol om mij hiermee bezig te houden bij Handjehelpen.”

Ester Vlaming

Ester Vlaming

Netwerkcoördinator

Ester VlamingEster Vlaming

Netwerkcoördinator

Netwerkcoördinator Eenzaamheid NIZU

030-303 63 50
06-20 27 17 86
E evlaming@handjehelpen.nl

“Mooie verbindingen mogelijk maken voor meer verbondenheid tussen Utrechters.”

Femke Cordova

Femke Cordova

Regiocoördinator

Femke CordovaFemke Cordova

Regiocoördinator

Stad Utrecht: Noordwest, Zuilen en West (Oog in al en Lombok).

T 030-26 329 51
06-81962338
fcordova@handjehelpen.nl

“Geen mens kan iedereen helpen, maar iedereen kan iemand helpen.”

Gaby Kramer

Gaby Kramer

Regiocoördinator

Gaby KramerGaby Kramer

Regiocoördinator

Amsterdam en Woerden

T 030-303 95 07
06-10 14 24 63
E gkramer@handjehelpen.nl

“Iedereen zou mee moeten kunnen doen in onze samenleving. Maar sommige mensen hebben daar hulp bij nodig. En juist die hulp geven wij.”

Hennie Roor

Hennie Roor

Administratief medewerker

Hennie RoorHennie Roor

Administratief medewerker

T 030-30 395 06
06- 83673299
E hroor@handjehelpen.nl

“Het leveren van kwalitatief goede data als basis voor besluitvorming: mijn dagelijkse uitdaging.”

Ilse Koot

Ilse Koot

Stagecoördinator

Ilse KootIlse Koot

Stagecoördinator

Team West

030-30 796 88
06-82 17 01 08
E ikoot@handjehelpen.nl

“Bij Handjehelpen leren we van en met elkaar. Iedereen heeft zijn eigen kennis en verhaal, wat mooi dat we dit met elkaar kunnen delen.”

Ina Houdijk

Ina Houdijk

Officemanager

Ina HoudijkIna Houdijk

Officemanager

T 030- 263 29 50 
E ihoudijk@handjehelpen.nl

“Samen doen wat er toe doet voor kwetsbare mensen in de maatschappij.”

Irene Domburg

Irene Domburg

Directeur

Irene DomburgIrene Domburg

Directeur

030-26 329 50
06-28908143
E Idomburg@handjehelpen.nl

“Onze vrijwilligers komen bij de hulpvrager thuis. Waardoor ze nog bewuster ervaren wat hun hulp voor de ander betekent. Dat wij al meer dan 40 jaar klaar staan voor mensen die hulp nodig hebben, maakt mij blij en trots.”

Jantsje Boersma

Jantsje Boersma

Regiocoördinator

Jantsje BoersmaJantsje Boersma

Regiocoördinator

IJsselstein, Lopik en Vijfheerenlanden

T 030-30 395 09
06-48369298
E jboersma@handjehelpen.nl

“Ervaren dat effectief maatjescontact hét verschil maakt voor een hulpvrager. Dat is wat mij drijft bij Handjehelpen.”

Jeanet Nijeboer

Jeanet Nijeboer

Regiocoördinator

Jeanet NijeboerJeanet Nijeboer

Regiocoördinator

Stad Utrecht: Kanaleneiland en Binnenstad

030-26 329 64
06-285 79 048
E jnijeboer@handjehelpen.nl

“Carpe Diem: Pluk de dag, dat is mijn lijfspreuk. Elke werkdag wil ik van betekenis zijn voor onze hulpvragers en vrijwilligers! ”

Eerste paginaVorige pagina
1
Volgende paginaLaatste pagina